فیلم سینمایی  “Sicilian Clan” عالی با لینک مستقیم با دوبله فارسی


فیلم دسته سیسیلی ها ژانر جنایی محصول سال ۱۹۶۹ به کارگردانی انری ورنوی و بازی ژان گابن٫ لینو ونتورا و آلن دلون. در این فیلم شاهد حضور مجموعه ای از دست اندرکاران زبده ایتالیائی و فرانسوی هستیم. فیلم از ضرباهنگ و کشش و تعلیق خوبی برخوردار و تا حد امکان از دیالوگهای زاید اجتناب شده است. نقش ها قابل باورند و آلن دلون به عنوان یک ضد قهرمان به خوبی از جذابیت های خود بهره گرفته و همذات پنداری مخاطب را بر انگیخته میکند. لینو ونتورا مثل همیشه از قالب متفکر و خونسرد خود خارج نشده و ژان گابن فقید در فیلم تصویری از یک پدرخوانده فرانسوی با درون مایه های سیسیلی تبار خود به نمایش میگذارد.

فیلم دسته سیسیلی ها با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1969

مدت زمان : 117 دقیقه

کشور : فرانسه

زبان : فارسی

ویتوریو ماناله زه (ژان گابن) رهبر یک خانواده سیسیلی مرتبط با مافیاست، او توانسته در طی مدت اقامت طولانی در مارسی شرایط کسب و کار موفق و همچنین موقعیت اجتماعی آبرومندانه‌ای برای خود فراهم کند. هر چند که هیچ وقت پلیس فرانسه دست از نظارت دورآدور خانواده او برنداشته‌است. ماناله زه از طرق مختلف و غیرقانونی سعی در ایجاد راههایی برای امرار معاش خانواده خود دارد، اما با ورود روژه سارته (آلن دلون) جسور، سرکش و فراری از دست پلیس شرایط خانواده ماناله زه نیز دستخوش امواج خروشان و بادهای نامساعد ناشی از حضور این فراری در بین خود می‌شود.

ماناله زه‌ها که در شرایطی وخیم با گرفتن پول از خواهر سارته او را از دست سیستم قضائی فرانسه رهانیده‌اند در قدم دوم خود را درگیر نقشه سرقت از موزه‌ای می‌بینند که روژه توانسته بدست بیاورد. کمیسر لی گوف (لینو ونتورا) افسر مسئول پرونده سارته در می‌یابد که خانواده ماناله زه و سارته به شکلی با هم در یک سرقت جدید همکاری خواهد داشت و به همین منظور مراقبت از آنان را چند برابر می‌کند. ماناله زه متوجه می‌شود که نقشه سرقتی که سارته دارد اجرا شدنی نیست و به همین دلیل دوست دیگرش در آمریکا (تونی نیکوسیا) را وارد ماجرا می‌کند. نقشه‌ای فوق‌العاده طرح می‌شود و همه گروه دست به کار می‌شوند در حالی که پلیس نیز با تمام نیرو کل گروه را زیر نظر گرفته‌است…

کارگردان :

تهیه کننده : فاکس قرن بیستم

بازیگران :


دوستان حتماً سعی کنید به فیلمها امتیاز دهید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (23 votes, average: 4.43 out of 5)

Loading...


Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of