درباره ما

 

اینجانب مازیار صاحب امتیاز و ادمین سایت به نام ایران میباشم

مازیار

تماس با من از طریق تلگرام : @Simosit0

از طریق ایمیل : admin@benameiran.com

لازم میدانم که توضیحاتی درباره این سایت برای شما هموطن یا هم زبان بدهم که بسیار مهم و هائز اهمیت است.

 

دلیل راه اندازی سایت :

میتوان گفت که تمامی سایت های فیلم و سریال قصد درآمد زایی از سایت خود را دارند مثلاً ما بین فیلم یا سریال تبلیغات قرار میدهند یا دائماً در پائین تصویر نوار تبلیغاتی مشاهده میشود، خوب کاملاً واضح است که این سایت برای بیزینس است و به گونه ای حق دارد . اما ما قصد هیچ گونه تبلیغی در ویدیو های سایت خود را نداریم و نخواهیم داشت، اگر هم لوگوی سایت خود را در ویدیو قرار دادیم و میدهیم صرفاً برای یک سری افراد سودجو هستش که از سایت ما ویدیو ها بدون زحمت دانلود میکنند و به اسم سایت خود انتشار میدن. غافل از اینکه بدانند برای این ویدیو ها چه زحماتی کشیده میشه تا به دست ما برسه .

اما دلیل : این میباشد که مخاطبی که توانائی خرید بلیت سینما یا خرید ویدیو را ندارد، دلیل نمیشود که از دیدن فیلم محروم شود، من در دوران نوجوانی به این دلیل از دیدن فیلم و سینما محروم بودم و با تمام علاقه ای که به این هنر و هنرمندان داشتم نمیتوانستم به سینما بروم و همیشه از کسانی که فیلم رو در سینما دیده بودن میخواستم که فیلم و خلاصه داستان را برایم تعریف کنند.
خوب این دلیل نمیشود که من از جیب هنرمند یا تهیه کننده بدزدم و به مخاطب رایگان بدهم بنابراین تصمیم گرفتم که یک کلید حمایت در سایت قرار بدم و کسانی که توانائی دادن هدیه دارند به دلخواه هر مبلغی که در توان دارند به سایت بدن و من هرماه این مقدار حمایت ها را جمع کنیم و از طریق یکی از مخاطبین سایت کا با تمامی هنرمندان و تهیه کننده ها در تماس میباشد به دست آنها برسانیم یا اینکه در صورت امکان با این پول بلیت سینما تهیه بشه و به دست خانواده هایی که توان خرید و رفتن به سینما را ندارند برسانیم.
قابل ذکر میدونم که این را هم بگم همیشه هم سعی میکنیم که با شرکت سازنده فیلم به توافق برای خرید فیلم برای پخش رایگان انجام بدیم، ولی متاسفانه در اکثر مواقع بی نتیجه است.

اهداف سایت

همانطور که در ضرب المثل های پارسی همیشه گفته شده “هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره” من باقی ادمینهای سایت هم از این ضرب المثل مستثنا نیستیم و اهدافی را نیز در ذهن خود داریم، هم برای مخاطبین سایت و هم برای خود.
برای مخاطبین سایت سعی میکنیم که یک دایرکتوری قوی و پر محتوا از فیلم سریال تهیه کنیم هرچند که در دنیای سینما جمع آوری همچین آرشیوی میتوان گفت غیرممکن است اما به هر حال تمام تلاش خودمون رو میکنیم که به این دایرکتوری کامل نزدیک بشیم در این صورت مخاطب هم میتواند رزومه کاری ما را در راه اندازی و طراحی سایت به صورت واضح تماشا کند و اگر یکی از مخاطبین قصد راه اندازی و ساخت سایت شرکتی یا شخصی داشته باشد به ما پیشنهاد خواهد کرد. درواقع بدون پرده و صادقانه این هدف و ذهنیت شخصی ما ادمینهای سایت میباشد.

 

 

به نام ایران